PIXITO Pyragram

...netradiční způsob jak upoutat a zabavit účastníky eventu.

PIXITO Pyragram nabízí holografickou projekci v HD rozlišení čehokoliv, co si budete přát, od vašeho loga, přes vznášející se produkt až po live zobrazení instagramových fotek. Zároveň vám dané fotky fotky z Instagramu označené pod správným hashtagem vytiskne. Ocení ho především návštěvníci výstav, konferencí nebo fashion událostí.

Pyragram

Jak to funguje?

1. Vyfoť se
2. Nahraj foto na Instagram
3. Tiskni a zobraz foto v hologramu

Pyragram

Rozšířené možnosti

Tvorba 3D obsahu do hologramu

PYRAGRAM pozvedne prezentaci vaší firmy do 3D světa. Holografická projekce v HD rozlišení “vznášející se v prostoru prosklené pyramidy” zaujme na první pohled a je tak skvělou interakcí pro vaše návštěvníky.

Social Mozaika

Zapojte návštěvníky akce do týmové práce při tvorbě mozaiky z fotografií. Finálním obrázkem může být vaše fotka nebo logo. Rozměr mozaiky záleží jen na vaší fantazii a velikosti na kterou se fotky lepí. Je to opravdu vzrušují, jelikož předem nevíte jaké fotky do mozaiky přispějí.

Soutěžní nastavení

Rádi byste ještě více podpořili tisk z Instagramu? Pak využijete soutěž, kdy nastavíme počet výherních fotek včetně výherní grafiky fotografie.

Analytika hashtagu

Chcete vědět jaký měla akce dopad na sociálních sítích? Jaký byl dosah příspěvků, kolik lidí dalo like, kdo byl silný influencer apod? I tuto analýzu vám rádi připravíme.

Celopolep na přání

Polepíme ve vašem designu kterékoli PIXITO.

Výroba odznaku s vlastní fotkou

Vyrobíme na vaší akci personalizované odznaky pro ještě větší zážitek.

Foto samolepky

Chcete si fotku nalepit na nástěnku, ledničku, auto nebo na domácího mazlíčka? Pak oceníte, že z fotek umíme ihned udělat i samolepky.

Foto pohlednice

Jste na akci a nemáte místo v kapse nebo kabelce? Chcete potěšit cool fotkou z akce vaše blízké? Chcete dostat zmínku o vaší značce ještě dál? ... naše cool fotky umíme zaslat i jako pohlednice PIXITO poštou...prostě stará dobrá klasika.

Perforovaný papír

Uvažujete spojit myšlenku fotografie a voucheru? Dokážeme tisknout fotografie na perforovaný papír, kdy lze jednoduše odtrhnout část fotografie a použít ji jako voucher, slevový poukaz apod.

Tvorba obálek na fotky

Pro významné akce se nabízí i možnost tištěné obálky s vaším brandem a vzkazem pro návštěvníky.

Co zajistíme?

  • PIXITO přivezeme a nainstalujeme
  • Obsluhu po celou dobu akce
  • Připravu kreativního designu fotografie
  • Neomezený počet fotografií

Pyragram

Ceník

Cena od 13.000 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Chci naplánovat
svoji super akci

Produkty:

Napište nám pixito@pixito.cz

nebo nám zavolejte 604-877-035