PIXITO Mini

...malý nástroj pro velký zásah na Instagramu.

PIXITO Mini tiskne fotografie z mobilních telefonů přes hashtag z Instagramu a hodí se především na menší akce, párty a večírky.

Mini může být zajímavým doplňkem vaší akce i způsob budování vaší značky na Instagramu. Ideální variantou jak ještě více podpořit šíření hashtagu je tisk doplnit o některou z aktivit, jako například nastavení výherní fotografie. Pokud vás zajímá dosah hashtagu na Instagramu, rádi poskytneme i analytiku akce.

Mini

Jak to funguje?

1. Vyfoť se
2. Nahraj foto na Instagram
3. Vyber svoji fotku
4. Tiskni

Mini

Rozšířené možnosti

Social Mozaika

Zapojte návštěvníky akce do týmové práce při tvorbě mozaiky z fotografií. Finálním obrázkem může být vaše fotka nebo logo. Rozměr mozaiky záleží jen na vaší fantazii a velikosti na kterou se fotky lepí. Je to opravdu vzrušují, jelikož předem nevíte jaké fotky do mozaiky přispějí.

Soutěžní nastavení

Rádi byste ještě více podpořili tisk z Instagramu? Pak využijete soutěž, kdy nastavíme počet výherních fotek včetně výherní grafiky fotografie.

Analytika hashtagu

Chcete vědět jaký měla akce dopad na sociálních sítích? Jaký byl dosah příspěvků, kolik lidí dalo like, kdo byl silný influencer apod? I tuto analýzu vám rádi připravíme.

Polep na přání

Polepíme ve vašem designu kterékoli PIXITO.

Výroba odznaku s vlastní fotkou

Vyrobíme na vaší akci personalizované odznaky pro ještě větší zážitek.

Foto samolepky

Chcete si fotku nalepit na nástěnku, ledničku, auto nebo na domácího mazlíčka? Pak oceníte, že z fotek umíme ihned udělat i samolepky.

Foto pohlednice

Jste na akci a nemáte místo v kapse nebo kabelce? Chcete potěšit cool fotkou z akce vaše blízké? Chcete dostat zmínku o vaší značce ještě dál? ... naše cool fotky umíme zaslat i jako pohlednice PIXITO poštou...prostě stará dobrá klasika.

Perforovaný papír

Uvažujete spojit myšlenku fotografie a voucheru? Dokážeme tisknout fotografie na perforovaný papír, kdy lze jednoduše odtrhnout část fotografie a použít ji jako voucher, slevový poukaz apod.

Tvorba obálek na fotky

Pro významné akce se nabízí i možnost tištěné obálky s vaším brandem a vzkazem pro návštěvníky.

Co zajistíme?

  • PIXITO přivezeme a nainstalujeme
  • Obsluhu po celou dobu akce
  • Připravu kreativního designu fotografie
  • Neomezený počet fotografií

Mini

Ceník

Cena od 8.000 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Pro nevěsty máme i zvýhodněné svatební balíčky, neváhejte nás kontaktovat.

Chci naplánovat
svoji super akci

Produkty:

Napište nám pixito@pixito.cz

nebo nám zavolejte 604-877-035